Big Time Token’i (BİG TİME) spot piyasada listeleyen ilk borsa lardan biri olan OKX, Al-Sat Yap ve Kazan Kampanyası başlatıyor

11 Ekim saat 05.00 (TSİ) ve 17 Ekim saat 18.59 (TSİ) arasında Al-Sat Yap ve Kazan kampanyasından 100 USDT’nin üstünde BIGTIME alıp satan ilk 7.000 kullanıcı 5 USDT değerinde BIGTIME token kazanacak.

Dubai, BAE, 10 Ekim 2023 – Dünyanın önde gelen Web3 teknoloji şirketlerinden ve kripto borsalarından biri olan OKX, bugün, Web3 RPG platformu Big Time tokenini (BIGTIME) 11 Ekim 05.00 (TSİ) itibariyle spot piyasasında listeleyeceğini duyurdu. OKX, BIGTIME tokenini listeleyen ilk borsalardan biri olacak.

Kullanıcılar, bu ekleme sayesinde BIGTIME/USDT spot çifti üzerinden USDT karşılığında BIGTIME alıp satabilecek. BIGTIME yatırma işlemleri bugün 05.00 (TSİ) itibarıyla etkinleştirildi ve token için çekim işlemleri de 12 Ekim saat 12:59 (TSİ) itibarıyla etkinleştirilecek.

OKX, BIGTIME tokenin spot piyasasında listelenmesini kutlamak adına bir de Al-Sat Yap ve Kazan kampanyası başlatacak. 11 Ekim 05.00 (TSİ) ve 17 Ekim 18.59 (TSİ) arasında devam edecek olan bu kampanyanın bir parçası olarak, 100 USDT’nin üzerinde BIGTIME token alıp satan ilk 7.000 kullanıcıya 5 USDT değerinde BIGTIME token ödül olarak verilecek. Bu kampanya ile hüküm ve koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Big Time çok oyunculu ve oynaması ücretsiz bir RPG platformudur. Decentraland’in eski CEO’su ve çeşitli eski AAA oyun geliştiricilerinin de dâhil olduğu Big Time yaratıcıları, oyunu “oyuncuların sahip olduğu bir ekonomi” olarak tanımlıyor. Bu ekonomide, oyuncular dijital kostüm parçalarını ve koleksiyonları NFT şeklinde üretebiliyor, alıp satabiliyor veya oyun içinde toplayabiliyor. Bu oyun içi eylemlerin hepsi BIGTIME token ile gerçekleştiriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x