O detay dikkat çekti! Hamdi Alkan’ın evini görenler şaşırdı! Kızı Zeynep Alkan’la yaşadığı evi görenler inanamadı: İşte o ev

Hamdi Alkan bir süredir hem Selen Görgüzel ile boşanma süreci hem de kızı Zeynep Alkan’ın Survivor’a katılmasıyla gündem olmuştu. Kameralardan uzak bir hayat yaşayan Alkan’ın evi ilk kez görüntülendi. Adeta tarih yuvası olan ev görenleri oldukça etkiledi.

Ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan evinin kapılarını “Evrim Akın ile Ev Gezmesi” programına açtı.

Bir sitenin apartman dairesinde oturan Hamdi Alkan, Evrim Akın’ı kızı Zeynep Alkan ile beraber ağırladı.

Evin duvarlarının tablolarla bezeli olması bir hayli dikkat çekti. Gösterişten uzak sade ve eski model eşyaların olduğu bir evde yaşayan ünlü ismin evi adeta bir tarih yuvası çıktı.

Zekeriyaköy’de oturan Hamdi Alkan, tarihi eserlere düşkünlüğü ile de biliniyor. Her tarafta bir sanat eserinin görüldüğü ev, insanlarda müze ziyareti hissi oluşturuyor.

Nerdeyse tüm duvarlar tablo ve antika objelerle süslenmiş durumda. Hamdi Alkan, Türk Dili’nde basılmış tiyatro oyunlarının neredeyse yüzde 99’unu evinde tutuyor.

Ünlü yönetmen evinin bir odasını kütüphane olarak kullanıyor. Bu kütüphanede ise 500 yıllık bir kitabın olduğunu söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x