Trabzonspor’un Teknik Direktörü Bjelica, Adana Demirspor mağlubiyeti sonrası eleştirilere yanıt verdi

Trendyol Süper Lig’in 8. haftasında deplasmanda Yukatel Adana Demirspor’a 1-0’lık skorla boyun eğen Trabzonspor’da teknik direktör Nenad Bjelica, mağlubiyetin ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Bjelica maç sonu gerçekleştirilen basın toplantısında, “Takımımız her şeyi yapmaya çalıştı. Burada oynamak kolay değil, zor bir deplasman. Biz buna rağmen gayet iyi bir oyun ortaya koyduğumuzu, mücadele ettiğimizi, sonuna kadar mücadele verdiğimizi düşünüyorum. Ama futbol böyle bir oyun. Çünkü rakibimiz aslında bulduğu belki az pozisyonlardan bir tanesini değerlendirmeyi bildi. Bizim de gayet pozisyonlarımız da vardı, şutlarımız vardı, fırsatlarımız da vardı ama maalesef bunlardan yararlanamadık. Mücadele de etsek, çok daha fazlasını da hak etsek 1-0 mağlup ayrılıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknik adam, “Ama maalesef demin de bahsettiğim gibi futbol böyle. Bulduğumuz fırsatları değerlendiremeyince maalesef hak etmemize rağmen puansız ayrılıyoruz.” şeklinde konuşarak, takımının verdiği mücadeleye vurgu yaptı.

“SON ANA KADAR MÜCADELE EDECEĞİM”

Trabzonspor Teknik Direktörü Bjelica, son zamanlarda hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi. “Bir grup tarafından pozisyonunuz tartışılıyor, ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki soruya Bjelica, “Eleştirilerin her zaman olduğunu ve olacağını” belirtti.

Bjelica, eleştirilere karşı daima öğrenmeye ve gelişmeye açık olduklarını ifade ederek, “Kendimiz de bu eleştirileri kabul edip bunlardan öğrenip işlerimizi çok daha iyi yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

Trabzonspor’da görev almanın kendisi için büyük bir onur olduğunu vurgulayan başarılı teknik adam, “Trabzonspor’da çalışmaktan dolayı çok mutluyum” ifadesini kullandı ve ekledi:

“Son ana son saniyeye kadar da Trabzonspor’u daha iyi bir yer yapabilmek, Trabzonspor’da çok büyük işler yapabilmek adına sonuna kadar mücadele vereceğimi de söylemek isterim.” (AA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x